Čtyři kroky k vašemu webdesignu

1. Analýza — „Dvakrát měř a jednou řeš“

Poznejte dokonale svého zákazníka. To je základ úspěchu. Platí to pro vás a platí to i pro mě. Před samotnou tvorbou se opravdu hodně ptám.
Část otázek, které je dobré zodpovědět naleznete v dotazníku.

Jen tak mohu zajistit, že web splní svůj účel a že dostanete přesně to, co chcete.

3. Tvorba — Vše je připraveno, jde se na věc!

Až v této fázi mě zajímá jak bude design vypadat. Řeší se barevné sladění, obrázky, formátování obsahu a spousta různých detailů.

Tvořím v programu Photoshop. Stejně jako ve fázi návrhu i v tvorbě průběžně ukazuji náhledy. Můžete mi sdělovat vaše návrhy a připomínky. Já je zapracuji a vy dostanete webdesign podle vašich představ.

4. Předání — Konec? Ne tak docela.

Po odsouhlasení finální podoby, zašlu všechny potřebné podklady. Zip archiv bude obsahovat zdrojový soubor s vaším designem. Tento soubor má příponu PSD a otevírá se programem Photoshop.

Kodéři jistě ocení, přehledně pojmenované a logicky uspořádané vrstvy. Mimo jiné nezapomínám přiložit použité fonty, nejsou-li standardní.

V ceně je zahrnuta i podpora v průběhu kódování. Pokud kodér v designu narazí na něco čím si není jistý, může se na mě obrátit. Drobné dodatečné korekce jsou rovněž v ceně.

Všichni kodéři neprovádí precizní práci. V ceně za je i otestování a zkontrolování vyhotoveného webu.

Co pro vás mohu udělat?

Jsem specialista na webové stránky. Vytvořím grafiku vašeho novéhu webu. Zastaralým webům vdechnu nový život.

Váš web nebude jenom hezky vypadat, ale návštěvník najde na webu to, co hledá. Dohlédnu na intuitivnost, použitelnost a snadné ovládání.

Chcete prodávat produkty? Informovat návštěvníky? Získat nové zákazníky? Uzpůsobím tomu design webu. Stačí jen říct.

Kvalita až na prvním místě

Svoji práci mám doopravdy rád a mojí prioritou je kvalita. Pokud potřebujete narychlo za pár korun splácat dohromady grafiku webu, kontaktujte prosím moji konkurenci. :-)